Het ontwerpbestemmingsplan ‘Tweede herziening bestemmingsplan buitengebied’ ligt vanaf 24 mei 2013 tot en met 4 juli 2013 ter inzage in het gemeentehuis te Deurne. Gedurende die termijn kunnen zienswijzen worden ingediend. In deze zienswijzen kunt u aangeven met welke onderdelen uit het ontwerpbestemmingsplan u het niet eens bent. Na afloop van de termijn van terinzagelegging worden alle zienswijzen verwerkt. De gemeenteraad zal vervolgens het bestemmingsplan vaststellen.
Het nieuwe bestemmingsplan ‘Tweede herziening bestemmingsplan buitengebied’ heeft betrekking op nagenoeg het hele buitengebied van de gemeente Deurne met uitzondering van:
– De kernen Deurne, Vlierden, Liessel, Neerkant en Helenaveen;
– Het terrein van de kalkzandsteenfabriek de Hoogdonk aan de Hoogdonkseweg te Liessel;
– Het bedrijfsterrein Helmondsingel (ter plaatse van voormaling MOB-complex);
– “Binderen-Zuid”.
Het is van groot belang om het ontwerpbestemmingsplan ‘Tweede herziening bestemmingsplan buitengebied’ goed te bekijken. De specialisten van Goorts + Coppens advocaten | adviseurs zijn u hierbij graag behulpzaam. Mocht u willen weten wat het ontwerpbestemmingsplan concreet voor u betekent? Neemt u dan contact op met Niels Crooijmans, advocaat Overheid + Omgeving via telefoonnummer: 0492-544435 via e-mail: n.crooijmans@gca.nl.