14 september is het ‘dag van de scheiding’. Ons kantoor is op deze dag gesloten in verband met een personeelsuitje voor ons twintigjarig bestaan. Met jaarlijks gemiddeld 35.000 echtscheidingen en één op de drie huwelijken dat eindigt in een scheiding, is het bij ons elke dag ‘dag van de scheiding’.
Alle partijen zijn gebaat met een zorgvuldige en respectvolle scheiding
De dag van de scheiding wordt ieder jaar op of rondom 15 september gehouden, de dag waarop in 1796 de allereerste echtscheiding werd uitgesproken in Nederland. Deze dag is bedoeld om landelijk aandacht te vragen voor het belang van deskundige begeleiding bij scheidingen. Het uiteindelijke doel is het verbeteren van het proces rondom echtscheidingen, zodat (ex-partners) zorgvuldig en respectvol uit elkaar gaan. Want zeg eerlijk, daar is iedereen toch mee gebaat?
Veel mensen die zijn gescheiden, zeggen vooraf angst te hebben gehad voor de scheiding. Vooral de negatieve gevolgen voor de kinderen en de financiën spelen daarbij een grote rol. Als je gaat scheiden, zijn er veel belangrijke zaken die geregeld moeten worden. Schakel daarom tijdig professionele hulp in.
Wij staan iedere dag voor je klaar als het om scheiden gaat
Imke Gerrits is als gespecialiseerd (scheidings-)mediator aangesloten bij de vereniging van Familierecht advocaten en scheidingsbemiddelaars (vFAS) en Mediatorsfederatie Nederland (MfN). Imke kan in scheidingen je belangen uitstekend behartigen en heet je iedere dag hartelijk welkom bij Goorts + Coppens.
Vragen of advies nodig? Bel naar 0493 35 20 70 of stuur een e-mail naar i.gerrits@gca.nl voor een persoonlijke afspraak of advies.